(191030) -- BRESCIA, Oct. 30, 2019 (Xinhua) -- FC Inter's Marcelo Brozovic (L) vies with Brescia's Mario Balotelli during a Serie A soccer match between Brescia and FC Inter in Brescia, Italy, Oct 29, 2019. (Photo by Alberto Lingria/Xinhua)

BALOTELI BESNEO NA KLUPI: Odluka da bude izmenjen mu uopšte nije prijala! (VIDEO)

Objavljeno: 28.08.21 u 15:00

Baloteli nastavlja sa svojim ispadima!

Mario Baloteli je u prošlosti važio za jednog od najboljih napadača na svetu, međutim mnogi kažu da ga je ‘luda’ glava sprečila da pokaže sav svoj potencijal.

Italijanski napadač je ovo leto stigao u ekipu Demirspora, a juče je odigrao svoju treću utakmicu za taj klub. Meč je obeležio detalj iz 57. minuta kada je Mario Baloteli poludeo na klupi zbog toga što je izašao iz igre pri rezultatu 0:0.

Zanimljivo da je Demirsport samo dva minuta nakon te izmene postigao pogodak, a meč je na kraju završen rezultatom 1:1. Balotelijev klub je igrao protiv Konjaspora.