2

BRUKA I SRAMOTA: Beriša nesportskim potezom izazvao haos na terenu! (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.21 u 21:47

Više nego sramotan potez..

Tokom duela Ahmata Groznog i Arsenala iz Tule, viđena je velika gužva, izazvana više nego nesportskim potezom Bernarda Beriše, reprezentativca samoproglašene republike Kosovo. Igrao se 31. minut utakmice kada je jedan od igrača tima iz Tule hteo da izbaci loptu u aut zbog povrede nekog od igrača na terenu, ali je Beriša imao drugu ideju.. On je sustigao loptu koja je jasno išla u aut, krenuo u napad i potom asistirao Konateu, koji je postigao pogodak.

Potpuno očekivano, svi igrači Arsenala iz Tule su krenuli da se obračunaju sa Berišom, koji se poneo zaista sramotno i van svakog fer-pleja.

Utakmica je okončana pobedom domaćina 2:1, a Ahmat je pobedonosni gol postigao u 95. minutu susreta.