Fudbal-UEFA Conference League Play-Off Season 2021/2022-FK Partizan v SD Santa Clara (Portugalija) Beograd, 26.08.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsport.rs ©

‘BLICKRIG’ PARTIZANA: Rikardo i Saničanin za veliku prednost! (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.21 u 21:34

Sjajna igra došla je na naplatu!

Partizan igra revanš duel plej-ofa za ulazak u Ligu konferencija, a njihov rival je ekipa Santa Klare iz Portugala. Prvi duel ova dva tima pripao je današnjim gostima 2:1, pa je Partizanu za prolazak dalje potrebna pobeda sa dva ili više golova!

Partizan – Santa Clara UEFA ECL Europa Conference League Liga Konferencija 26.8.2021. Beograd Srbija foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Konstantno su napadali beogradski ‘crno-beli’ ali su gosti na zaista neverovatan način uspevali da se odbrane.. Čak je i pogodak mladog Jovića poništen zbog ofsajd pozicije. Ipak, sve se isplatilo.

Prvo je u 25. minutu susreta Rikardo postigao pogodak sa bele tačke, nakon očiglednog faula nad Sejduba Sumom, da bi svega nekoliko minuta kasnije prednost već iznosila 2:0. Ovog puta strelac je bio Siniša Saničanin, koji je svojim debitantskim pogotkom u ‘crno-belom’ dresu, doneo neviđenu radost domaćim navijačima!