0

VEST HEM IMA NOVOG NAJBOLJEG STRELCA U ISTORIJI: Ubedljiva pobeda nad Lesterom, sledi Kristal Palas! (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.21 u 23:34

Pokazali su da mogu.

Fudbaleri Vest Hema su u okviru drugog kola Premijer lige savladali Lester sa 4:1. Takođe, čekićari su danas dobili novog najboljeg strelca u istoriji kluba, jer je Majkl Antonio prestigao Paola Di Kanija.

Pogodak za vođstvo, postignut je u 26. minutu. Domaći su nakon ukradene lopte, razvili sjajnu kontru u kojoj su glavne uloge imali Benrama i Fornals koji je zatresao mrežu Lestera.

Veliki problem za goste nastao je u 40. minutu, jer je Peres dobio direktan crveni karton nakon oštrog starta. Samim tim, Vest Hem je nastavio sa agresivnom igrom i prednost je duplirana u 56. minutu pogotkom Benrama. Tilemans je u 71. minutu smanjio prednost, ali je onda na scenu stupio Antonio.

Gol kojim je pretekao legendu kluba Di Kanija postignut je u 80. minutu. Antonio se tu nije zaustavio pa je konačan rezultat meča postavio nakon 4 minuta na asistenciju Cufala.

Vest Hem – Lester 4:1 (1:0)