0

DRAMATIČNA ZAVRŠNICA I PRVA POBEDA ZA LALATOVIĆA: U 95. minutu stigli do sva tri boda! (VIDEO)

Objavljeno: 20.08.21 u 22:27

Sjajan način da se dođe do prve pobede!

Dočekao je Nenad Lalatović prvu pobedu na klupi Al Batina. U dramatičnoj završnici domaćin je savladao Abhu sa 2:1.

Ekipa bivšeg trenera Vojvodine povela je već u 16. minutu golom Jebhlija i izgledalo je da će se tim rezultatom i završiti ova utakmica.

U nastavku meča su u sudijskoj nadoknadi vremena postignuta  dva pogodka!

Najpre je Abha izjednačila u 90. minutu preko Marokanca Amina Atučija i “mirisalo” je na remi. Tako, ipak, nije mislio Fabio Abreu. Napadač iz Angole je u 90+5. minutu kaznio neopreznost igrača Abhe i doneo veliku radost domaćim fudbalerima i Nenadu Lalatoviću.