0

TRI BODA OSTAJU U LONDONU: Totenhem na krilima Sona! (VIDEO)

Objavljeno: 15.08.21 u 19:40

Pobeda za ‘Pevce’!

Fudbaleri Totenhema dočekali su u okviru prvog kola Premijer lige, ekipu Mančester Sitija. Moglo bi se reći derbi dveju ekipa, koje ‘pucaju’ na sam vrh tabele najjačeg engleskog takmičenja.

Prvo poluvreme proteklo je odmeravanju snaga.. Navijači nisu imali puno toga da vide, međutim start drugog poluvremena obeležio je Son. Golom u 55. minutu doneo je prednost Totenhemu, koja je bila dovoljna za pobedu i prva tri boda u novoj sezoni. U prvoj postavi nije bilo Herija Kejna, o čijem odlasku iz Totenhema se već duže vreme priča.

U redovima Mančester sitija debitovao je Džek Griliš, koji je odigrao svih 90 minuta današnje utakmice.

Danas je još odigran duel Njukasla i Vest Hema, a slavio je londonski tim, rezultatom 2:4.