0

SANTA KLARA IGRALA 100 MINUTA PRED PARTIZAN: Primili su gol u poslednjem minutu i izgubili 3 boda!

Objavljeno: 15.08.21 u 23:58

Prava goleada pred sam kraj meča!

Fudbaleri Santa Klare su na svom terenu remizirali sa ekipom Moreirensea. Rezultat je bio 2:2, a sigurno je da će se ovaj susret dugo prepričavati, jer se mreža čak 3 puta tresla nakon 90. minuta.

Santa Klara je prva stigla do vođstva u 58. minutu. Kada se činilo da će im gol Juniora biti dovoljan za pobedu, usledio je jedanaesterac u 90. minutu. Santos je bio precizan za izjednačenje, ali su domaći uzvratila istom metodom samo 4 minuta kasnije.

Mrežu Moreirensea sa bele tačke je tresao ponovo Junior. Da ova drama bude potpuna, pobrinuo se fudbaler gostiju Andre Luis. On je izjednačio rezultat u 100. minutu, nakon čeka se i čuo poslednji zvižduk. Fudbaleri Santa Klare će 19. avgusta dočekati Partizan, a sigurno je da će ih ova utakmica makar malo psihički uzdrmati.