0

POGLEDAJTE MAJSTORIJU SJAJNOG FRANCUZA: Dukure oduševio navijače! (VIDEO)

Objavljeno: 14.08.21 u 19:40

Everton slavio na startu Premijer lige!

Nova sezona najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Engleskoj je ‘otvorena’ u petak. Brentford je na samom startu savladao Arsenal sa 2:0, a u subotu je tokom dana odigrano šest utakmica, dok je jedan još uvek u toku.

Everton je na debiju Rafaela Beniteza savladao Sautempton na ‘Gudison parku’ sa 3:1.

Sautempton je vodio na poluvremenu golom Armstronga u 22. minutu, koji je debitovao u Premijer ligi.

Ipak, ‘karamele’ su znatno kvalitetnije zaigrale u drugom poluvremenu i golovima Rišarlisona, Dukurea i Kalverta Luina, Everton je stigao do potpunog preokreta.

Najzanimljiviji trenutak na utakmici viđen je u 76. minutu meča. Abdulaje Dukure je postigao spektakularan pogodak i tako nagovestio potpuni preokret i trijumf domaćih.