0

DOBILI SMO NAJČUDNIJI GOL SEZONE: Mitar upisao prvenac, a svi na ‘ostrvu’ se pitaju – kako mu je ovo uspelo? (VIDEO)

Objavljeno: 14.08.21 u 16:57

Fudbaleri Fulama u drugom kolu Čempionšipa gostuju Hadersfildu, a već nakon prvih 45 minuta imaju prednost 3:1.

Prvi gol na utakmici, pose samo devet minuta igre postigao je Aleksandar Mitrović, na prilično čudan način.

Reprezentativac Srbije je predvideo kiks golmana domaćeg sastava i posle jednog pasa sa polovine terena, to iskoristio i postigao prvenac.

Pokušao je Rajan Skofild da spreči korner, međutim, prvo je loše primio loptu na grudi, a potom je još gore ispucao, a sve je pratio Mitrović, koji je loptu poslao u gol.