Uros Kabic Vojvodina - Panevezis Panevezys UEFA UECL Europa Conference League 29.7.2021. foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

LASK SE NE PREDAJE: Ponovo Kabić! (VIDEO)

Objavljeno: 12.08.21 u 21:47

LASK posle penala poravnao rezultat.

Revanš utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija između LASK-a i Vojvodine igra se u Austriji. Nakon 13 minuta igre Uroš Kabić je Novosađane doveo u prednost, ali je LASK sa bele tačke izjednačio.

Prvo poluvreme završeno je rezultatom 1:1, a ukupni rezultat je 2:1 za LASK. Najbitnije je da je Vojvodina postigla gol, pokazali su slabost u odbrani Austrijanci. Međutim, Karamoko je posle dosuđenog penala vratio ukupnu prednost svom timu.

Predstoji odlučujućih 45 minutaigračima Vojvodine, treba napomenuti da nema gola u gostima i da bi se eventualnim nerešenim rezultatom išlo u produžetke.