0

EKSPLOZIJA U HUMSKOJ, PARTIZAN IZJEDNAČIO: Jojić krunisao odličnu akciju crno-belih! (VIDEO)

Objavljeno: 12.08.21 u 22:25

Iako je nerešeno, crno-beli sada imaju psihičku prednost.

Fudbaleri Partizana dočekuju Soči u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Susret u Rusiji završen je rezultatom 1:1, a Soči je u 33. minutu poveo u Humskoj.

Lopta je došla do Baraća koji je dobro centrirao. Pas je sjajno primio jedan fudbaler Sočija, prosledivši je do Terehova koji je postigao gol za prednost gostiju.

Crno-beli su i na startu drugog poluvremena nastavili sa agresivnom igrom, a nagrada je stigla vrlo brzo. Pogodak je postigao Miloš Jojić u 55. minutu, nakon odlične akcije domaćih. Lazar Marković je probio po desnoj strani, ušao je u kazneni prostor i dodao do Holendera koji je nije baš najbolje zahvatio. Potom se nakon intervencije golmana Sočija ona odbila, prihvatio ju je Jojić koji je odlično šutirao.