0

Bibras Natcho Sochi - Partizan Soci DAC UEFA UECL Europa Conference League 5.8.2021. foto: STARSPORT

CRNO-BELI VODE NA POLUVREMENU: Golčina Natha sa 25 metara za Partizanovu radost! (VIDEO)

Objavljeno: 08.08.21 u 21:55

Kakav pogodak Natha!

Fudbaleri Novog Pazara dočekuju Partizan u okviru četvrtog kola Superlige Srbije. Završeno je prvo poluvreme, rezultat je 1:0, a neverovatan pogodak postigao je Bibras Natho.

Na samom startu meča nije bilo izglednih šansi ni na jednoj, ni na drugoj strani. Ipak, da se na poluvreme ne ode sa rezultatom 0:0 postarao se Natho u 42. minutu. Izraelac je sjajno protrčao pored dva igrača, šutirao je slabijom levom nogom i tako savladao golmana domaćih Ostojića.

View this post on Instagram

A post shared by HOT SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Aleksandar Stanojević je u protokol vratio i Sejdubu Sumu, pa ćemo videti da li će Gvinejac dobiti šansu na ovom meču. Crno-beli u Novom Pazaru žele da ostanu neporaženi u domaćem prvenstvu i deluje da su na dobrom putu.