0

VELEŽ NASTAVLJA DA BELEŽI SJAJNE REZULTATE: Plej-of deluje sve realnije!

Objavljeno: 05.08.21 u 22:30

Velež nastavio sa sjajnim rezultatima.

Nakon sjajnog dvomeča protiv grčkog AEK-a u kom je tim iz Mostara pokazao da ima sjajnu ekipu i uspeo da se plasira u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencije nakon penala na red je došao i švedski Elfsborg.

Iako su bili autsajderi na ovoj utakmici, Mostarci su odigrali 1:1 i sa lepim šansama čekajiu revaš za sedam dana.

Velež je poveo u Švedskoj golom Radovića u 32. minutu, ali je radost trajala samo dva minuta, pošto je Flik izjednačio i postavio konačnih 1:1. Nerešen rezultat daje veliku nadu u revanšu koji se igra u Mostaru.