0

ČUKARIČKI VODI NAKON PRVOG POLUVREMENA: Jovanović i Docić predvode „Brđane“! (VIDEO)

Objavljeno: 05.08.21 u 22:00

Čukarički vodi nakon odličnog prvog poluvremena!

Fudbaleri Čukaričkog igraju meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Hamarbija, a na poluvremenu srpski tim vodi rezultatom 2:1.

Tim sa Banovog brda poveo je u 22. minutu golom Đorđa Jovanovića koji je odlično šutirao i savladao Dovina. Ipak, prednost Čukaričkog nije trajala dugo jer Ludvigson postigao izjednačujući gol za Šveđane.

Čukarički je nakon toga nastavio da igra sjajno, Ndiaje je pogodio stativu 10-ak minuta pre kraja poluvremena, ali su nastavali da napadaju i to se isplatilo. Ndiaje je odlučno proigrao Docića a on postigao pogodak koji je doneo prednost Čuki.