Fudbal Super League Season 2019-2020 Vozdovac v TSC Backa Topola Sasa Tomanovic Beograd, 19.07.2019. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

NA PRAGU TREĆE POBEDE: Bačka Topola vodi na poluvremenu!

Objavljeno: 02.08.21 u 19:54

Bačka Topola vodi 2:0 na poluvremenu protiv Kolubare.

Domaćini su krenuli ozbiljno na početku i posle 11 minuta igre stigli do vođstva, a strelac je bio Tomanović. Igrači Bačke Topole se tu nisu zaustavili, nastavili su sa odličnom igrom i stvarali prilike.

Potom na scenu stupa mladi Stanojlović koji ima svega devetnaest godina i svojim prvim pogotkom u profesionalnoj karijeri u 31. minutu duplira prednost svog tima. Rezultatom 2:0 se otišlo na pauzu.

Bačka Topola ima priliku da uz Partizan deli prvo mesto na tabeli sa maksimalnim učinkom na početku nove sezone Super lige Srbije.