0

SPEKTAKULARAN POGODAK BISTROVIĆA NEDOVOLJAN ZA TRIJUMF: Ekipa Marka Nikolića slavila nakon preokreta! (VIDEO)

Objavljeno: 31.07.21 u 21:39

Gradski derbi je završen!

CSKA je u Moskvi ugostio Lokomotivu u okviru 2. kola Premijer lige Rusije. Domaćin je prvi stigao do prednosti, ali je ekipa Marka Nikolića slavila nakon preokreta u gradskom derbiju. Utakmica u glavnom gradu Rusije je završena rezultatom 1:2.

Domaći tim koji sa klupe predvodi Ivica Olić je do vođstva stigao u 19. minutu. Hrvatski vezista Kristijan Bistrović je na fenomenalan način izveo slobodan udarac i iz velike udaljenosti zatresao mrežu velikog rivala.

Lokomotiva se nije predala i ubrzo je došlo do nove promene rezultata. Nekadašnji našadač Krasnodara Fedor Smolov je savladao iskusnog Igora Akinfejeva već u 22. minutu.

Gosti su kontrolisali posed lopte, a CSKA je uspeo da uputi pet udaraca više na protivnički gol.

Konačan rezultat postavljen je u 60. minutu igre. Rifat Žemaledtinov je doneo potpuni preokret ekipi Marka Nikolića. U ulozi asistenta našao se mladi Danil Kulikov.