0

BIVŠI IGRAČ PARTIZANA POSTAO HIT U RUSIJI: Nemanja Miletić za sedam minuta skrivio čak dva penala, trener morao hitno da reaguje! (VIDEO)

Objavljeno: 31.07.21 u 20:16

Premijer liga Rusije je nastavljena, a jedan od kandidata za titulu jeste Dinamo iz Moskve.

U prošlom kolu, popularni ‘policajci’ su pobedili Rostov na gostujućem terenu rezultatom 2:0, a danas su savladali i ekipu Ufe sa 3:2.

Za novu pobedu ekipe iz Moskve zadužen je i nekadašnji levi bek Partizana, Nemanja Miletić. Nakon prvog poluvremena, rezultat je bio 2:0.

Miletić je uspeo u periodu od 33. do 44. minuta da napravi čak dva penala.

To je iskoristio Fomin, koji je oba puta bio siguran sa bele tačke. Trener domaćeg tima je na poluvremenu zamenio Nemanju Miletića, kako do kraja utakmice ne bi napravio još neku ‘glupost’.