2

ŽIGIĆ NAKON REMIJA SA PAZAROM: ‘Ušli smo u utakmicu da pobedimo! Pre meča ne bih bio zadovoljan jednim bodom’

Objavljeno: 30.07.21 u 23:53

‘VAR nam veći drugi put poništava gol!’

Ekipa Proletera je u Novom Sadu na stadionu ‘Karađorđe’ ugostila Novi Pazar. Utakmica 3. kola Superlige Srbije je završena rezultatom 2:2.

Domaćin je želeo prvu pobedu u ovosezonskom takmičenju, ali protivnik je odigrao odlično u prvom delu igre. Izabranici Branka Žigića su se ubrzo konsolidovali i odigrali su sjajno u nastavku.

Nakon utakmice, oglasio se šef stručnog štaba Proletera.

-Ušli smo u utakmicu da pobedimo i nismo očekivali takav ishod poluvremena. Medjutim smogli smo snage da u drugo poluvreme izadjemo hrabrije i dodjemo do boda. Da nam je neko pre utakmice ponudio bod sigurno ne bih bio zadovoljan, posle 0:2 moram da budem zadovoljan, iako smo postigli i treći, a već drugi put zaredom nam se dešava da se posle VAR-a gol poništava. Nemam šta da zamerim, glavu gore i nadam se da će i pobeda stići – istakao je Žigić u izjavi za TV Arena Sport.