Raspored utakmica Superlige Srbije

SUPERLIGA: Radnički iznenadio Spartak u Kragujevcu, lepotice Trifunovića i Miloševića (VIDEO)

Objavljeno: 23.07.21 u 19:29

Radnički iz Kragujevca je upisao i drugu pobedu po povratku u elitu i dok se ne odigraju svi mečevi, ovaj tim će biti na prvoj pozciji Superlige Srbije.

Nakon pobede protiv lučanske Mladosti u prvom kolu, sada je na stadionu ‘Čika Dača’ pao subotički Spartak – 3:2 (2:1).

Domaćin je krenuo ofanzivno u ovaj meč i to mu se isplatilo, a prednost Radničkom je nakon samo četiri minuta fudbala doneo Veljko Trifunović. Isti igrač se istakao i 15 minuta kasnije, kada se našao u situaciji jedan na jedan sa golmanom Spartaka i matirao ga na sjajan način.

View this post on Instagram

A post shared by HOT SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Delovalo je već tada da su Plavi golubovi u problemu, ali je kapiten Stefan Milošević vratio u igru Spartak. On je u 22. minutu postigao sjajan pogodak iz slobodnog udarca sa 25 metara. Ipak, nisu imali gosti sreće. Drugo poluvreme je sjajno krenulo za goste, pošto je Lazar Tufegdžić doneo Spartaku izjednačenje i delovalo je u tim momentima da ekipa iz Subotice može do preokreta, ali… Na isteku jednog sata, Branković je nespretno reagovao i postigao autogol, a do kraja meča je Radnički sačuvao prednost i upisao novu pobedu.