0

ŠAMPION KOPA AMERIKE PODBACIO: Reprezentativci Argentine posustali na prvoj utakmici!

Objavljeno: 22.07.21 u 15:23

Reprezentacija Argentine šokantnim porazom počela Olimpijske igre.

Posle osvajanja Kopa Amerika fudbaleri Argentine nisu najbolje započeli pohod na osvajanje Olimpijskih igara, već u prvoj utakmici napravili su kiks.

Selekcija Australije došla se u vođstvo golom Laklana Velsa u 14. minutu. To nije bilo kraj razočarenja argentinskih navijača jer je na samom kraju Ortega dobio drugi žuti, a zatim i crveni karton. Celo drugo poluvreme Argentina je igrala sa igračem manje, što je Australija uspela da iskoristi i golom Tilioa u 80. minutu duplirali prednost.

Konačnim rezultatom 2:0 Australija dolazi do pobede i prvog mesta u grupi, pošto su Španija i Egipat svoj susret završili rezultatom 0:0.

Da napomenemo utakmicu je sudio Srpski arbitar Srđan Jovanović.