0

REMI U SUBOTICI NA STARTU SUPERLIGE: Radnički i Spartak pogađali sa penala!

Objavljeno: 18.07.21 u 21:06

Radnički i Spartka podelili bodove na otvaranju Superlige.

U prvom meču nakon povrtatka na klupu Nišlija Aleksandar Stanković je zabeležio remi. Njegov tim je odigrao nerešeno protiv Spartaka iz Subotice (1:1). Zanimljivo je da su oba pogotka postignuta sa bele tačke, a penali su dosuđeni nakon intervencije VAR-a.

U prvom poluvremenu mreže oba tima su mirovale, a golove smo videli tek u nastavku meča. Precizan za tim iz Niša bio je Miljan Škrbić koji je realizovao jedanaesterac u 60. minutu. U nastavku meča Nikola Stanković je bio neprecizan i zaradio drugi žuti karton, te je Radnički ostao sa igračem manje.

Inicijativa tima iz Subotice se isplatila u samom finišu meča kada je najbolji igrač Spartaka Lazar Tufegdžić postigao gol u 82. minutu i doneo izjednačenje svojoj ekipi.

Zbog velikog broja prekida meč je produžen za čak 10. minuta, ali se rezultat na semaforu nije menjao.