Tenis

SRBIN U FINALU TURNIRA U HAMBURGU: Jedan Srbin je morao da završi u finalu!

Objavljeno: 17.07.21 u 15:45

Krajinović uspešniji od Đerea.

Filip Krajinović savladao je zemljaka Lasla Đerea u prvoj polufinalnoj utakmici ATP turnira u Hamburgu.

Somborac je odmah na početku meča napravio brejk i tako sebi dao veliku prednost. Imao je priliku da uzme još dva brejka ali se Đere nije dao, tako da je prvi set posle skoro sat vremena igre završen rezultatom 6:4.

Drugi set počinje sa tri brejka od kojih je dva uzeo Krajinović. Nervozni Laslo Đere nije uspeo da se skoncentriše do kraja seta što je Krajinović iskoristio na pravi način.

Meč je završen 2:0 u setovima. Krajinović u finalu očekuje pobednika meča između Dalbonisa i Karenjo-Busta koji igraju drugu polufinalnu utakmicu.