0

FOTO Screenshot

KAKO SU NAVIJAČI DINAMA ISTERANI SA STADIONA NA ISLANDU: Počeli su da viču nakon gola, a onda je usledilo ovo!

Objavljeno: 14.07.21 u 17:37

Pravila su jasna.

Fudbaleri Dinama iz Zagreba su se plasirali u drugo kolo kvalifikacija za LŠ. Hrvatski šampion je bio bolji od islandskog Valura ukupnim rezultatom 7:2 (5:2, 2:0), a sledeći protivnik je Omonija. Poznato je da UEFA ima svoje mere vezane za gostujuće navijače, a simpatizeri Dinama su ih prekršili.

Kako prenose hrvatski mediji, Dinamo je ipak imao svoje navijače na Islandu, ali se oni nisu zadržali na tribinama čak ni do poluvremena. Nakon gola gostiju u 31. minutu, oni su skočili, počeli su da viču i da bodre svoj tim. Tada su ih redari primetili, pa su ih ekspresno udaljili sa tribina.

Iako su platili ulaznicu, morali su da napuste stadion nakon 35 minuta od starta utakmice. Redari nisu koristili silu, već su nakon razgovora navijači Dinama napustili stadion u Rejkjaviku.