0

KOPA AMERIKA: Brazil je u finalu! (VIDEO)

Objavljeno: 06.07.21 u 09:26

Paketa je junak!

Fudbalska selekcija Brazila se plasirala u finale Kopa Amerika. Izabranici selektora Titea su savladali Peru rezultatom 1:0. Domaća selekcija je uspela da opravda ulogu favorita i očekivanja cele nacije.

Brazilci su više imali loptu u svom posedu, u odnosu na protivnika. Nejmar i ekipa su na gol Perua uputili 15 udaraca, dok su  gosti uzvratili sa sedam.

Jedini pogodak na meču viđen je u prvom poluvremenu. Lukas Paketa je u 35. minutu iskoristio asistenciju Nejmara i fudbaler Liona je zatresao protivničku mrežu. Gosti nisu uspeli da se vrate do kraja meča.

Brazil će u finalu igrati protiv boljeg iz duela Argentina – Kolumbija. Drugo polufinale je na programu u noći između utorka i srede.