2

STANOJEVIĆ SE OGLASIO NAKON UTAKMICE: ‘Imamo svoj plan i tek smo počeli. Zadovoljan sam drugim delom igre’

Objavljeno: 26.06.21 u 21:32

Meč između Partizana i Mure je završen bez pobednika.

Ekipa Partizana se nalazi na priprema u Sloveniji. Izabranici Aleksandra Stanojevića su danas odigrali prvi prijateljski meč protiv Mure.

Rival crno-belih je aktuelni šampion Slovenije, a utakmica je završena rezultatom 2:2. Domaćin je imao dva gola prednosti nakon prvih 45 minuta, ali Partizan je golovima mladog Nemanje Jovića došao do izjednačenja.

Nakon meča oglasio se šef stručnog štaba ekipe iz Srbije.

-Ovo je prva utakmica, neki igrači imaju tri treninga. Bilo je teško. Napokon je bilo gledalaca. U prvom poluvremenu smo imali dosta problema, zadovoljan sam drugim.Jednostavno imamo svoj plan. Tek smo počeli. Njima ranije počinje prvenstvo. Rezultat ne utiče. Nije prijatno kad gubite, ali pripreme služe za takve stvari – rekao je Stanojević.

Iskusni stručnjak je zadovoljan igrom mladih fudbalera.

-Baždar, Jović, koji je rešio, Đorđević, koji je debitovao, Terzić je dobro ušao, i on je mlad.

Naredni rival je Kopar, a meč je na programu već 30. juna.

– Neki igrači će dobiti 60 minuta, neki manje. Čekamo napadače koji treba da dođu. Biće sve teže i teže. Idemo korak po korak – zaključio je Stanojević.