3

BEZ POBEDNIKA U SLOVENIJI: Partizan golovima Jovića uspeo da izbegne poraz! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 26.06.21 u 20:19

Mladi fudbaler je postigao fenomenalan pogodak!

Partizan se nalazi na priprema u Sloveniji. Izabranici Aleksandra Stanojevića su danas odigrali prvu utakmicu. Crno-beli su odmerili snage sa domaćom Murom, a meč je završen rezultatom 2:2.

Domaćin je već na samom startu meča stigao do prednosti. Aktuelni šampion Slovenije je u vođstvo došao u 3. minutu, a mrežu crno-belih je zatresao Luka Bobičanec. Hrvatski vezista je postigao atraktivan gol.

Mura je prednost duplirala u 38. minutu. U listu strelaca se upisao mladi Tomi Horvat.

Partizan se nije predao i ekipa iz glavnog grada Srbije je uspela da dođe do izjednačenja. Odličnu partiju je odigrao Nemanja Jović.

Novajlija u seniorskoj reprezentaciji Srbije je dva puta zatresao protivničku mrežu na današnjem susretu.

Jović je bio precizan u 60. i 85. minutu meča. Prvi pogodak je zaista bio fenomenalan!