0

NEVEROVATAN MEČ, POBEDA BRAZILA I PRAVA BRUKA NEJMARA: Predriblao golmana pa promašio prazan gol! (VIDEO)

Objavljeno: 24.06.21 u 13:42

Bio ej to pravi spektakl.

Fudbalska reprezentacija Brazila je savladala Kolumbiju u utakmici za pamćenje. Rezultat je bio 2:1, a pobednički gol je postignut u 100. minutu.

Igrao se 10. minut kada je Luis Diaz postigao možda i najbolji gol turnira. On je mrežu Brazila zatresao makazicama i tako oduševio sve navijače Kolumbije. Ospina je sjajno branio, pa je u nekim momentima delovalo da će Kolumbijci sačuvati ovu prednost.

Tome u prilog išao je i jedan neverovatan promašaj Nejmara. Brazilac je predriblao golmana, ostao je sam u poziciji koja nije trebala da mu predstavlja problem. Promašio je prazan gol i tako se propisno obrukao.

Roberto Firmino je u 78. minutu postigao pogodak za izjednačenje. Tu nije bio kraj uzbuđenja, jer je pobednički pogodak stigao u 110. minutu. Nejmar je iz kornera pronašao Kazemira koji je pogodio i doneo trijumf Brazilu.