0

ZA NJEGA FER-PLEJ NE POSTOJI: ‘Namazani’ Suarez ponovo u centru pažnje, ovog puta je izmislio novi način za ‘krađu’ vremena! (VIDEO)

Objavljeno: 22.06.21 u 20:46

Urugvajac ponovo u centru pažnje.

U utakmici trećeg kola Kopa Amerike između Čilea i Urugvaja nije bilo pobednika, pošto je rezultat nakon 90 minuta bio 1:1. Ono što je svakako obeležilo ovaj meč, jeste nesportski potez Luisa Suareza.

Poznato je da je urugvajskom napadaču fer-plej totalna nepoznanica, a koliko nepoštuje protivničke igrače i da je spreman na sve kako bi svom timu omogućio tri boda, pokazao je još jednom.

U 87. minutu Suarez je sprečio Klaudija Brava da ispuca loptu, tako što je svoju kopačku izuo ispred njega, i počeo ponovo da je oblači i namešta.

Kada je Bravo pokušao sa drugog mesta da izvede gol autu, Suarez je bacio kopačku ispred lopte i krenuo ponovo da svoju opremu dovodi u red.