0

ZVEZDAŠI U TRANSU: Njihov prvi pik blista, a ono što je uradio na poslednjoj utakmici ih je oduševilo! (VIDEO)

Objavljeno: 20.06.21 u 22:56

Ova utakmica se pomno pratila među crveno-belima…

Za ovdašnje prilike ne tako važan duel devetog kola prvenstva Norveške između Moldea i Stebeka privukao je veliku pažnju. Molde je slavio s 2:1, ali ni to nije preterano važno, već činjenica da je oba postigao Ohi Omoižuanfo, na čijem dolasku uveliko radi Crvena zvezda.

Norvežanin nigerijskog porekla ni najmanje nije bio nežan protiv kluba koji ga je Moldeu prodao za 1.1 milion evra pre dve sezone. Zvezdin pik je postigao dva gola u roku od pet minuta i iskreirao šestu pobedu Moldea u ovoj sezoni.

Prvi put je pogodio mrežu Stebeka u 15. minutu, da bi odbranu gostiju još jednom prevario pet minuta kasnije, kada je iskoristio asistenciju Andersona i duplirao prednost domaćina.

(VIDEO:YouTube/Key Moments)

Popularni Ohi je samo podebljao statistiku, te na devet utakmica ove sezone ima isto toliko golova.