0

SJAJNI MARKOVIĆ NEDOVLJAN TELEOPTIKU: Mladost GAT ide dalje!

Objavljeno: 16.06.21 u 19:08

Od sledeće sezone Novi Sad ima još jednog predstavnika u Prvoj ligi Srbije!

U baražu za popunu Prve lige Srbije sastali su se Teleoptik i novosadska Mladst GAT. Prvi duel odigran je u Novom Sadu pre nedelju dana, a završen je bez pobednika uz po gol na obe strane terena.

Revanš je odigran u Zemunelu, a glavni sudija meča bio je novopečeni internacionalac Miloš Milanović, kao i u prvom meču. Pobeda je u revanšu pripala ekipi Mladost GAT rezultatom 1:2.

Poveli su novosađani golom Jovanića u 22. minutu utakmice, a izjednačenje je Teleoptiku doneo sjajni Vido Marković. Novu prednost gostima i ispostaviće se pobedu, doneo je u 82. minutu duela Kaurin.