Košarka

PA ŠTA JE OVO?! Brutalno zakucavanje ostavilo sve u čudu! (VIDEO)

Objavljeno: 15.06.21 u 09:09

Bogdanović i Atlanta ponovo u igri!

Košarkaši Atlanta Hoksa savladali su na svom parketu ekipu Filadelfije, rezultatom 103:100. Preokret se desio u drugom poluvremenu, jer je Filadelfija nakon 24 minuta igre imala prednost od 13 poena, ali je domaćin uspeo da se vrati. Kao po običaju, u redovima Atlante najbolji je bio Tre Jang sa 25 poena i 18 asistencija, a pratio ga je srpski internacionalac Bogdan Bogdanović sa 22 poena i pet skokova.

U redovima poraženog tima su se istakli Tobajas Heris sa 20 poena i pet skokova, a pratio ga je Džoel Embid sa 17 poena i 21 uhvaćenom loptom.

Izjednačenje u seriji uspeli su da ostvare i LosAnđeles Klipersi. Rezultatom 118:104 ‘pala’ je ekipa Jute Džeza. Tandem LenardDžordž ubacio je po 31 poena, a sve je to pratio sjajni Moris sa 24 poena. Novu sjajnu partiju u redovima Jute je pružio Donovan Mičel sa 37 postignutih poena.