0

ITALIJANI LAKO SA TURCIMA: Rim svedočio ubedljivoj pobedi! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 11.06.21 u 22:50

Italija je opravdala ulogu favorita!

Reprezentacije Italije i Turske otvorile su Evropsko prvenstvo u fudbalu. Na stadionu ‘Olimpiko’ u Rimu, slavila je domaća ekipa, rezultatom 3:0.

Tokom prvog poluvremena nije bilo previše uzbuđenja. Nekoliko šansi, koje su većinski završavale pored gola, bez potrebe da golmani sa jedne i druge strane intervenišu. Ipak, drugo poluvreme donelo nam je i dosta više uzbuđenja sa sobom.

Poveli su Italijani u 53. minutu meča, kada je autogol postigao štoper JuventusaMerih Demiral. Od tog momenta potpuno su pali reprezentativci Turske i samo je bilo pitanje kada će Italija poduplati svoju prednost. To se desilo u 66. minutu meča, kada je gol postigao sjajni napadač Ćiro Imobile.

Prednost od 3:0 Italiji doneo je Lorenco Insinje, svojim devetim golom u reprezentativnom dresu!