0

STRAŠNA POVREDA, FUDBALER JE POČEO DA VRIŠTI OD BOLOVA: Potresne scene u Ubu, lekari su hitno reagovali! (VIDEO)

Objavljeno: 07.06.21 u 13:40

Naježićete se dok budete gledali ovaj klip.

Fudbaleri Jedinstva iz Uba su na svom terenu savladalu Mačvu iz Bogatića sa 1:0. Pobednički gol postignut je već u 8. minutu, ali je meč ostao u senci jezive povrede domaćeg igrača.

Samo 5 minuta nakon pogotka, Jedinstvo je bilo u napadu, a Miloš Marinković je pao i počeo da vrišti od bolova. Sudija je bez okolišanja pozvao lekarsku službu koja je utračala na teren i pružila pomoć fudbaleru.

Samo nekoliko trenutaka kasnije, saigrači su pomogli Marinkoviću da izađe sa terena. Hitna pomoć ga je odmah odvezla u bolnicu, dok detalje o povredi još uvek ne znamo.