AdmiralBet ABA Liga Košarka
17:20 06.06.2021.

RADONJIĆ GOVORIO O RAZLOGU ODLASKA DVOJICE STRANACA: „O’Brajant je sam tražio da ode“!

FOTO: KK Crvena zvezda/Đorđe Kostić

Radonjić je u intervjuu istakao zašto su klub napustili Džoni O’Brajant i Kino Kolom.

Strateg crveno-belih pričao je u intervjuu za „Mocart sport“ zašto su dva strana košarkaša napustili Crvenu zvezdu.

-O’Brajant je na kraju tražio da ode. Odmah posle kupa. I otišao je. Što se tiče Koloma, jednostavno, na osnovu onoga što smo imali u vreme kada je veliki broj igrača bio odsutan, posle kupa i utakmica u Evroligi i Jadranskoj ligi, verovali smo da možemo da iznesemo teret sa igračima koji su bili spremni za igru – ističe Radnjić.

Zvezda je osvojila duplu krunu ove sezone nakon trijumfa u finalu ABA lige i osvojenog Kupa Radivoja Koraća, a o planovima za narednu sezonu misliće nakon zavšetka Superlige.

– Još je rano da govorimo o tome. Čeka nas posao u Superligi, treba da završimo sezonu, pa da onda jako, jako dobro analiziramo sve što se desilo. Moramo da pronađemo način da sagledamo sve ovo iz pravog ugla kako bismo onda doneli najbolje odluke po pitanju izgleda tima. Ubrzo pošto se sezona završi počećemo s analizom, razmišljaćemo o tržištu, posle čega ćemo da pravimo konačne dogovore. Nije ni realno da to radimo u ovom trenutku, nekoliko dana posle osvojene titule. Dosta je naravno faktora o kojima treba razmišljati, pre svega zbog korone. U ovu sezonu smo ušli svesni postojanja virusa, ali niko nije znao kako će to da utiče na sve – izjavio je Radonjić.

 

 

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Fudbal Reprezentacija
12:10 01.09.2025.

FUDBALERI NEĆE POSETITI KOŠARKAŠE: Piksi objasnio i zašto!

Dragan Stojkovic Piksi KZN
Dragan Stojkovic Piksi, serbian national team manager, held a press conference before World cup 2026 qualifiers match against England. 01.09.2025 Stara Pazova, Serbia. (Photo by Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©)

Ništa od posete košarkaša koji pretenduju na zlato!

Dragan Stojković je na konferenciji za medije u Staroj Pazovipred  predstojeće duele sa Letonijom i Engleskom  je zašto neće biti posete košarkaškom timu naše zemlje od strane kolega iz fudbalskog.

„Vrlo rado, mislim da smo dobili čak i zvaničan potez. Malo teže, termini će nam se poklopiti. Naša utakmica je u 16 časova po lokalnom vremenu. Nije večernja utakmica“, rekao je Stojković i dodao:

„Svim srcem smo uz naše košarkaše, uz Karija i njegovu družinu. Gledao sam sve tri utakmice. Žao mi je Bogdana, veliki peh. Dobro guraju, mislim da su na dobrom putu.“

„Nijedna utakmica im neće biti laka. To je tako u sportu, morate da se suočite sa izazovima. Da idemo u salu direktno, skoro pa nemoguće. Samo zbog tajminga. Da igraju dan ranije, sa velikim zadovoljstvom bismo otišli.“  – zaključio je stojković.

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko Srbija može na Evrobasketu?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...