FOTO: Twitter screenshot
in , ,

BANJALUČANI ŽELE NOVE TROFEJE: Bivši fudbaler Zvezde i Ajaksa produžio ugovor!

Borac obavio veliki posao!

Banjalučani su osvojili titulu,ali ne žele tu da se zaustave. Žele da i u narednim sezonama budu gu samom vrhu kada je borba za titulu u pitanju. Žele da naprave tim koji će biti dominantan u prvenstvu BIH-a ali i da pokušaju da naprave neke rezultate u Evropi narednih godina.

Borac je danas potpisao četiri nova ugovora. Dejan Meleg produžio je ugovor nakon dobre sezone a pored njega to su učinili i David Čavić i Aleksandar Subić. Ugovor je produžio i trener Marko Maksimović koji je vodio tim do titule.

Čavić je produžio ugovor na tri, Subić na dve, a Meleg na još godinu dana.

„Nakon produžetka saradnje sa šefom stručnog štaba našeg kluba, danas smo nastavili sa radom na očuvanju tima. Subić, Meleg i Čavić su igrači na koje ozbiljno računamo. David Čavić je budućnost kluba i neko ko je već dve godine uz prvi tim. Očekujemo od njega da u narednom periodu nastavi predano da radi i da napreduje. Meleg i Subić su neizostavni deo startne postave i siguran sam da će i naredne sezone biti još bolji. Obojica su odlični igrači i mislim da su njihovi ostanci velika pojačanja za narednu sezonu“, istakao je Bogoljub Zeljković, član uprave Borca za Sportsport.

Najavio je Zeljković da će biti još sličnih poteza narednih dana.

„Ostalo je još nekoliko igrača kojima ističu ugovori kroz mesec dana i naša zelja je da svi ostanu na Gradskom stadionu i naredne sezone. Klub će napustiti Boban Georgiev kojem želimo mnogo sreće u nastavku karijere. Što se novih imena tiče, radimo intenzivno na dovođenju pojačanja i sredinom sledeće sedmice ćemo imati novo ime u rosteru, jer je sve dogovoreno i ostalo je samo da igrač prođe neophodne testove kako bi potpisao ugovor sa našim klubom“, otkrio je Zeljković.

Diskusija

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Učitavanje

0

ĐOKOVIĆ SLAVIO PROTIV SLOVAKA: Beograd open je osvojen!

SPREMA SE SPEKTAKL: Zvezda želi prvu pobedu u regionalnoj ligi!