0
ATP

ĐOKOVIĆ ZAKOMPLIKOVAO SITUACIJU, A ONDA ‘RAZBIO’ MARTINA: ‘Prvi reket sveta’ je u finalu!

Objavljeno: 28.05.21 u 16:17

Uskoro počinje drugi polufinalni meč!

Najbolji teniser na planeti je savladao Andreja Martina u polufinalu Beograd opena. Meč u glavnom gradu Srbije je završen rezultatom 2:1.

Novak je do pobede stigao nakon jednog sata i 57 minuta igre. Srbin je bio ubedljiv u prvom setu i dobio ga je sa 6:1. Slovak je napravio iznenađenje i neočekivano stigao do drugog seta rezultatom 4:6.

Đoković je po ko zna koji put pokazao zašto je najbolji na planeti. Nole je odlučujući set osvojio sa fenomenalnih 6:0.

Uskoro u Beogradu počinje i drugi polufinalni susret. Novak će u borbi za titulu igrati protiv boljeg iz duela Federiko Delbonis – Aleks Molčan.