0

POLUVREME: Nerešeno je, navijači priželjkuju golove, ali i žale za propuštenim šansama! (TVITOVI)

Objavljeno: 25.05.21 u 19:45

Gotovo je prvo poluvreme.

Prošlo je prvih 45 minuta finala Kupa, rezultat je 0:0, ali deluje da je Crvena zvezda bila konkretnija do sada. Imao je i Partizan svoje šanse, dva puta je u glavnoj ulozi bio Nemanja Jović, ali nije uspeo da dođe do pogotka.

Na drugoj strane, Gajić nije iskoristio solidnu poziciju, a onda je Falćineli propustio loptu. Imali su izabranici Dejana Stankovića i jedan slobodan udarac na ivici šesnaesterca, Katai je šutirao, ali je Stojković bio siguran.