0

SUKOBILI SE SADIK I SAIGRAČ: Haos u Almeriji, nisu dodavali jedan drugom u stopostotnim šansama za gol!

Objavljeno: 17.05.21 u 18:49

Umalo da se potuku.

Fudbaleri Almerije su odigrali nerešeno sa Albaseteom (1:1), a u centru pažnje se našao nekadašnji fudbaler Partizana. Umar Sadik je ušao u raspravu sa Brajanom Rodrigezom, dvadesetogodišnjim napadačem iz Nigerije.

Njih dvojica su se sukobili oko toga ko će izvesti slobodan udarac. Saigrači su srećom prepoznali nervozu, pa su razdvojili Sadika i sprečili ga da nasrne na Rodrigeza. Ipak, slobodno možemo reći da je ova njihova svađa uticala i na konačan rezultat, jer u nastavku meča jedan drugom nisu želeli da asistiraju za gol.

Igrao se 95. minut kada je Umar Sadik imao usamljenog Nigerijca pred gotovo praznim golom, ali je odlučio da šutira. Razlog za to možemo pronaći u situaciji koja se odigrala neposredno pre ove. Rodrigez ga samo par trenutaka ranije navodno nije video.