0

ZMAJEVI NI BLIZU IZNENAĐENJA, PARTIZAN TEMPIRA FORMU ZA FINALE KUPA: Crno-beli sa tri gola savladali Voždovac! (VIDEO)

Objavljeno: 15.05.21 u 18:05

Završeno je pretposlednje kolo Superlige Srbije.

Fudbaleri Partizana su savladali ekipu Voždovca rezultatom 3:0. U poslednjem kolu, crno-beli će gostovati Mladosti u Lučanima, dok će Voždovac igrati vrlo bitan meč za opstanak protiv Javora.

Prvi gol u mreži gostiju videli smo u 21. minutu. Jojić je pokušao da ubaci loptu u šesnaesterac, ali je ona pogodila fudbalera gostiju Bogdanovića i skrenula je u gol.

Prednost je udvostručio mladi Nemanja Jović u 73 minutu. Stevanović je prvo uputio sjajan pas ka Štuliću koji je prosledio loptu Nathu. Izraelac je prevario fudbalera gostiju, dodao je Joviću koji nije imao težak posao.

Tačku na ovaj meč stavio je upravo Natho 6 minuta kasnije. Ponovo je svoje umeće prikazao Bibras, koji je udarivši loptu glavom potpuno zbunio golmana Voždovca.