0

JOŠ JEDNA RAKETA: Brazilac probušio mrežu Inđije! (VIDEO)

Objavljeno: 15.05.21 u 14:36

Brazilac Leandro postigao je sjajan gol i vodi Proleter ka pobedi.

Proleter igra vrlo važan meč u borbi za opstanak protiv Inđije, a ekipa iz Novog Sada grabi ka pobedi pošto na poluvremenu vodi rezultatom 3:0.

Odličnu igru Proletera u prvom poluvremenu ukrasio je Leandro prelepim pogotkom. Natrčao je na loptu nakon odbitka i poslao je u same „rašlje“

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели HOT SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Ako nastavi sa ovakvom igrom do kraja meča, tim iz Novog Sada zadržaće status Superligaša i u sledećoj sezoni.

Prvi gol na meču postigao je Filip Knežević u 9 minutu, zatim je Leandro pogodio u 42., a do kraja poluvremena u strelce se upisao i Jovan Ilić.