Raspored utakmica Superlige Srbije

TSC SLAVIO U SURDULICI: Bez pobednika u Novom Sadu!

Objavljeno: 14.05.21 u 18:15

Odigrana su dva meča Superlige Srbije!

Radnik je ugsotio TSC iz Bačke Topole. Utakmica u Surdulici je završena pobedom gostujućeg tima rezultatom 0:3.

Domaćin igra fenomenalno ove sezone i ostvareni su odlični rezultati. TSC je danas uspeo da savlada izabranike Slavoljuba Đorđevića.

Nakon prvih 45 minuta igre nije bile pogodaka. Gosti su u nastavku bili znatno efikasniji.

Jug Stanojev se prvi upisao u listu strelaca! Nekadašnji fudbaler Crvena zvezde je zatresao mrežu Radnika u 54. minutu igre.

Janko Tumbasević je duplirao prednost TSC-a u 79. minutu! Izabranici Mladena Krstajića su odigrali jednu od boljih utakmica u drugom delu sezone, a konačan rezultat je postavljen u 82. minutu.

Iskusni golgeter Nenad Lukić je postigao svoj 18. pogodak.

Vojvodina je na stadionu ‘Karađorđe’ ugostila Spartak iz Subotice. Utakmica u Novom Sadu je završena rezultatom 1:1

Gosti iz Subotice su u ranoj fazi meča stigli do prednosti. Lazar Tufegdžić je savladao golmana Nikolu Simića u 13. minutu utakmice. U nastavku je viđena prilično izjednačena igra, a gosti su bili konkretniji.

Konačan rezultat je postavljen u 75. minutu meča. Momčilo Mrkaić je zatresao protivničku mrežu i upisao sedmi pogodak ove sezone.