1

IZABRANICI DEJANA STANKOVIĆA ‘RAZBILI’ BAČKU: Ubedljiva pobeda Crvene zvezde! (VIDEO)

Objavljeno: 14.05.21 u 19:58

Završen je okršaj ekipa sa vrha i začelja tabele!

OFK Bačka je ugostila Crvenu zvezdu u okviru 37. kola Superlige Srbije. Utakmica na stadionu ‘Slavko Maletin Vava’ je završena pobedom gostujuće ekipe rezultatom 0:5.

Izabranici Dejana Stankovića su dominirali od samog starta utakmice. Bačka je u drugom poluvremenu pružila snažniji otpor, ali domaći nisu uspeli da ozbijnije ugroze gol aktuelnog šampiona.

Zvezda je do prednosti stigla u 15. minutu. Nakon odličnog centaršuta Kange, Milan Pavkov je bio najviši u skoku i uspeo je da zatrese mrežu domaćina!

Gelor Kanga se u 24. minutu ponovo našao u ulozi asistenta, a u strelce se upisao mladi Željko Gavrić.

Zvezda je nastavila u odličnom ritmu! Pravu ‘bombu’ je ka golu Bačke uputio Njegoš Petrović! Mladi vezista je postigao evrogol u 32. minutu meča!

Željko Gavrić je novim pogotkom krunisao sjajnu igru gostiju u prvom delu igre. Mladi fudbaler je samo četiri minuta nakon gola Petrovića, ponovo zatresao mrežu Bačke.

Domaćin je u nastavku uspeo da pruži bolju igru, ali Zvezda je u drugom poluvremenu rutinski odradila posao.

Izabranici Dejana Stankovića nisu želeli da se zaustave i konačan rezultat je postavljen je u 86. minutu meča.

Mirko Ivanić je na sjajan način savladao Aleksu Milojevića!

Crvena zvezda u narednom kolu dočekuje Metalac, a Bačka putuje u Niš.