0

NIKAD VEĆA PANIKA U AJNTRAHTU: Jović i Kostić ispali iz voza za LŠ, više ništa ne zavisi od njih!

Objavljeno: 10.05.21 u 10:18

U okviru 32. kola Bundeslige, Ajntraht i Majnc su podelili bodove, nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1.

Vrlo je lako moglo da se desi da Ajntraht izgubi ovu utakmicu, pošto je tim iz Frankfurta stigao do izjednačenja u 85. minutu preko Ajdina Hrustića.

Majnc je mogao da reši pitanje pobednika u 80. minutu, kada je Kvajson izašao 1 na 1 sa golmanom Ajntrahta.

Zanimljivo je da je ovu utakmicu obeležio štoper gostiju Džeremaja Sent Žust koji je istrčao 36 kilometara na čas i oborio rekorde Erlinga Halanda i Alfonsa Dejvisa.

Ekipa za koju nastupaju srpski reprezentativci Luka Jović i Filip Kostić ispala je iz trke za najelitnije takmičenje, i sada više ništa ne zavisi od njih. Ajntraht ima zagarantovano učešće u Ligi Evrope, a za Ligu šampiona potreban im je kiks Dortmunda.