0

TRENERU PRVI PUT U KARIJERI: Arsenal ‘deportovao’ VBA u Čempionšip!

Objavljeno: 09.05.21 u 22:21

Arsenal je poslao ekipu VBA u Čempionšip!

Po prvi put u svojoj trenerskoj karijeri, Sem Olerdejs je ispao iz Premijer lige. Njegov tim je gostovao u Londonu Arsenalu, u okviru 35. kola engleske Premijer lige i tom prilikom pretrpeo poraz od 3:1.

Arsenal je ekipu Vest Bromvič Albiona ‘načeo’ u 29. minutu susreta, kada je na asistenciju Sake sjajno reagovao Smit-Rov. Dvostruku prednost već u 35. minutu doneo je Nikolas Pepe, a ovog puta se u ulozi asistenta našao Kembers.

Prednost domaćina je smanjio Mateus Pereira u 67. minutu susreta, kada je na pas Tauzenda zatresao mrežu rivala. Ipak, konačnih 3:1 postavio je Vilijan u poslednjem minutu regularnog toka meča.