0

NEVEROVATAN KIKS GOLMANA MAČVE I TO NA DEBIJU: Crveni karton za mladog fudbalera već u 18 minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 09.05.21 u 15:48

Neiskustvo je izašlo na videlo.

U toku je meč 36. kola Superlige između Mačve i Vojvodine. Gosti iz Novog Sada na poluvremenu vode 3:1, a dosadašnji tok meča obeležila je jedna nesvakidašnja situacija.

Naime, mladi golman Mačve Filip Samurović napravio je pravi kiks i to na svom debiju. On je u 18. minutu loše procenio situaciju, istrčao je van kaznenog prostora i u panici je uhvatio loptu kako bi sprečio kontru.

Sudija Marko Srećković nije imao dileme, pokazao je indirektan udarac i crveni karton Samuroviću. Mladi golman svoj debi definitivno neće pamtiti po dobrom, jer je pre tog kartona već primio dva gola u 6. i 14. minutu.