0

LIGA ŠAMPIONA: Real i Čelsi podelili bodove! (VIDEO)

Objavljeno: 27.04.21 u 23:45

U prvom meču polufinala Lige šampiona Real Madrid i Čelsi podelili su bodove, rezultat je bio 1:1.

Gledali smo odličan fudbal u prvom poluvremenu, i tatkičko nadmudrivanje u drugom, ali sve u svemu jednu kvalitetnu utakmicu vrednu polufinala Lige šampiona.

Čelsi je zadržao inicijalnu prednost uoči revanša na Stamford Bridžu, a najveći klub na svetu živu glavu na ramenima.

Pravo je čudo kako je Real imao samo gol zaostatka posle prvih 20 minuta. Držao se Real Madrid zubima za vazduh sve do 14. minuta. Tada nije bilo spasa, jer je Pulišić uradio sve školski. Bio je strpljiv u dvoboju sa Kurtoom, fino ga zaobišo i potom plasirao loptu u mrežu.

Posle jednog od prekida i ubačene lopte Tonija Krosa, Kazemiro je razneo u skoku Ridigera, Militao je odigrao glavom, a onda je Benzema napravio savršenu napadačku akrobatiku. Primio je loptu na grudi i potom poslao volej sa pet metara u Mendijevu mrežu.

Drugi deo utakmice bio je ‘šahovski’, dosta taktike i trčanja, ali su se oba tima na kraju odlučila da ne srljaju previše i sačekaju revanš.