0

‘POKER’ BARNLIJA NA GOSTOVANJU VULVSIMA! Het-trik Vuda za ubedljiv trijumf (VIDEO)

Objavljeno: 25.04.21 u 15:15

Fudbaleri Barnlija ubedljivo su savladali Vulverhempton sa 4:0 u meču 33. kola Premijer lige.

Junak ubedljive pobede gostiju bio je Kris Vud, koji je zabeležio het-trik i asistenciju.

Ovo je prvi meč nakon više od 10 godina da su ‘vukovi’ na svom terenu primili četiri gola kod kuće.

Sa druge strane, ovo je najubedljiviji trijumf Barnlija u eliti posle tri godine.

Barnli je Vulvse otvorio u 15. minutu preko Vuda, da bi isti igrač gol postigao i u 21. minutu, ali se tu nije zadržao, pa je mrežu domaćih pogodio i posle centaršuta iz kornera u finišu prvog poluvremena.

Tačku na ovaj meč stavio je Vestvud, preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora, nakon nesebičnog dodavanja Vuda.