0

KRISTANTE SAČUVAO ROMU: Sjajna utakmica na ‘Olimpiku’!

Objavljeno: 22.04.21 u 21:47

Inter je usamljen na vrhu tabele!

U okviru 32. kola Serije A, Roma je na stadionu ‘Olimpiko’ ugostila ekipu Atalante.  Utakmicu u glavnom gradu Italije je završena bez pobednika, rezultatom 1:1.

Ljubitelji fudbala su preko ‘malih ekrana’ imali priliku da uživaju u sjajnoj predstavi na terenu. Viđena je utakmica sa velikim brojem šansi na obe strane.

Gostujuća ekipa je stigla do prednosti u 26. minutu meča. Ukrajinac Ruslan Malinovski je zatresao mrežu golmana Lopeza. U ulozi asistenta našao se Nemac Robin Gosens.

Dugo se čekalo na novi pogodak. U 69. minutu meča,  asistent kod pogotka Atalante Gosens je ‘zaradio’ drugi žuti karton i napustio igru. Gosti nisu izdržali sa igračem manje na terenu.

Brajan Kristante je u 75. minutu postigao sjajan pogodak za izjednačenje.