0

VEČITI DERBI U FINALU KUPA: Partizan rutinski priveo meč kraju i savladao Vojvodinu! (VIDEO)

Objavljeno: 21.04.21 u 20:58

Partizan je pobedio Vojvodinu u polufinalu kupa u Novom Sadu rezultatom 1:0 i u finalu igraće protiv Crvene zvezde.

Poprilično nezanimljivo prvo poluvreme gledali smo na “Karađorđu“ i da nije bilo prelepog gola Svetozara Markovića verovatno bi ga brzo zaboravili.

On je na asistenciju Jojića postigao gol glavom sa više od 9 metara i tako doneo prednost crno-belima.

Drugo poluvreme je proteklo u rutinskoj završnici igrača Partizana da sačuvaju gol prednosti i privedu meč kraju bez velikih problema. Bilo je mnogo borbe na sredini terena a mnogo žutih kartona podelio je glavni sudija meča Srđan Jovanović.

Partizan i Zvezda nedavno su odigrali poslednji meč u ligi u ovoj sezoni a crveno-beli su slavili rezultatom 1:0 i time učvrstili prvu poziciju na tabeli.

To nam govori da će Partizan imati još veću želju da osvoji bar jedan trofej ove sezone i da se popne na pobednički podijum i podigne pehar Kupa Srbije.

Očekuje nas svakako zanimljiva utakmica gde će i jedni i drugi imati puno motiva i želje za osvajanjem trofeja.