0

FIORENTINA DEFINITIVNO OBEZBEDILA OPSTANAK: Dušan Vlahović ponovo strelac! (VIDEO)

Objavljeno: 20.04.21 u 23:53

Šesnaesti gol za srpskog reprezentativca.

Fiorentina više ne mora da brine. Nakon pobede nad Veronom rezultatom 2:1, klub iz Firence može da odahne.

Prvi gol na meču, pred sam kraj poluvremena, postigao je Dušan Vlahović. Srbin je bio precizan sa bele tačke, zabeleživši svoj 16. gol u sezoni.

Nije se Fiorentina opustila, napadali su, a šansu je iskoristio Kaseres u 65. minutu i tako doneo svom timu vođstvo od 2:0. Poraz Verone ublažio je Edi Salkedo u 72. minutu.

Za Dušana Vlahovića je trenutno zainteresovan veliki broj klubova. On igra sezonu iz snova, a sve to je potvrdio i u reprezentativnom dresu.